ONLINE ANGLIČTINA

Chcete si už konečně zazpívat „Blueberry Hill“ s Louisem Armstrongem? Naučit se správné výslovnosti s rodilými mluvčími, nebo profesionálními českými lektory? Pohovořit o tématech, která jsou stěžejní pro Vás v bezpečí a klidu Vašeho domova nebo zaměstnání? Online výuka po Skype, Zoom a skrze další prostředky IP komunikace je právě pro Vás. Zaměříme se na Vaše potřeby a budete mluvit bez obav již po třech měsících.

Více informací Vám rádi poskytneme na info@domluvtese.cz.

ONLINE NĚMČINA

Relaxujete po náročném dni u německých seriálů a filmů? Jste příznivcem Kobry 11, nebo raději klasiky „Klopfen an die Himmelstür“? Používáte němčinu při komunikaci s Vašimi klienty, přáteli, nebo na konferencích? Chcete se naučit správnou výslovnost, umět mluvit o běžných tématech i odbornostech Vašeho oboru? Naučíme Vás to z pohodlí a bezpečí Vašeho domova přes Skype, Zoom a další možnosti. Stačí Vám počítač a chuť poznávat.

Více informací Vám rádi poskytneme na info@domluvtese.cz.

ONLINE FRANCOUZŠTINA

Vždy se Vám líbily francouzské šanzony? Přemýšleli jste, o čem je píseň Edit Piaf „Padam Padam“, nebo o čem zpívá ZAZ? Jezdíte do Švýcarska nebo Francie služebně? Chcete rozjet obchod s vínem a nakupovat od nejlepších francouzských vinařů? Využijte online výuky francouzštiny přes Skype a další komunikační nástroje z pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Naučíme Vás správnou výslovnost, rozšíříme slovní zásobu a Vy ztratíte veškerý ostych a získáte radost z komunikace.

Více informací Vám rádi poskytneme na info@domluvtese.cz.

Začněte s jazykem ještě dnes.