Možnost kurzu s rodilým mluvčím

Individuální kurz angličtiny

Jsme rádi, že jste našli odvahu. Nový jazyk vám otevře nový pohled. Svět nabízí víc, než se zdá. Chceme být vašimi průvodci na krásné cestě za poznáním.

Co se můžete naučit?

  • Základy komunikace
  • Příprava na certifikace FCE, CAE
  • Odborná angličtina

Zaměření kurzu s vámi probereme osobně při přípravě výukového plánu.

Objednat kurz Chci si zkusit test

Díky intenzivním individulním jazykovým kurzům angličtiny od Domluvte se jsem se mohl jako zástupce České republiky zúčastnit mezinárodní konference o financích a pojišťovnictví. Současně jsem se díky těmto kurzům postupně zbavil zbytečného ostychu z komunikace s rodilými mluvčími a získal jsem chuť do získávání vyšších úrovní znalostí angličtiny.

— Lukáš Kaplan, European Compensation Services s.r.o.

Objednávka kurzu

Vyberte si variantu kurzu

Na cenu výuky v Českých Budějovicích se informujte na emailové adrese info@domluvtese.cz.

Řekněte nám o sobě

3 věci, které chcete znát před odesláním objednávky

Četnost jednotlivých lekcí je čistě ve vaší režii, ale musíme zachovat společný výukový cíl. V případě, že se rozhodnete jednotlivé lekce od sebe oddalovat, doporučíme adekvátní změnu výukového plánu.

Po odeslání objednávky se vám ozve Kristýna, ředitelka naší školy, aby vás osobně provedla prvními kroky. Její telefonní číslo je +420 773 549 186, klidně si ho uložte.

Nelamte si hlavu s náplní kurzu, úprava obsahu na míru pro nás není prázdná fráze. Rozkrájíme se, aby vám náš kurz seděl od hlavy až k patě a přinesl přesně ty výsledky, které potřebujete.